İzmir Havalimanı Kiralık Renault Fluence

İzmir araç kiralama ofisimiz ile sizlere son model Renault Fluence marka araçlar kiralıyoruz. Detaylar ve rezervasyon için sayfamızı ziyaret ediniz.

ALIŞBİLGİLERİ
SAAT
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞBİLGİLERİ
SAAT
HESAPLA
SEZONLAR :
TEKNİK ÖZELLİKLER DONANIM ÖZELLİKLERİ
Motor Hacmi:1498 CC Yolcu Sayısı:5 Kişi
Beygir Gücü:90 PS Bagaj Hacmi:520 Litre
Yakıt Türü:Dizel Sunroof:
Vites Türü:Manuel Bluetooth:Var
Yakıt Tüketimi:5 USB Bağlantı:Var
Renault Fluence
RenaultFluence
5Yolcu Sayısı : 5 Kişi 3Bagaj Hacmi : 3 DYakıt Türü : Dizel MVites Türü : Manuel
1-3 Gün Arası : 4-6 Gün Arası : 7-13 Gün Arası : 14-20 Gün Arası : 21-28 Gün Arası : 29+ Gün Arası :
16.00 EUR 16.00 EUR 16.00 EUR 16.00 EUR 15.00 EUR 15.00 EUR
ARAÇ HAKKINDA BİLGİ
İzmir araç kiralama ofisimiz ile sizlere son model Renault Fluence marka araçlar kiralıyoruz. Renault Fluence sektörde en çok tercih edilen arabalardan biridir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
SONHABERLER
Adrese Teslim Araç Kiralama Adrese Teslim Araç Kiralama Araba kiralama hizmetleri ve bu bağlamda ortaya çıkan servisler, insanların ve yolcuların rahatlığı için ellerinden geleni yapıyorlar.... Profesyonel Araç Kiralama Profesyonel Araç Kiralama Gündelik hayatta elimiz, ayağımız olan arabalar bizleri her noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyorlar.... Araba Kiralama Araba Kiralama Günümüzün en çok ihtiyaç duyulan araçlarından bir tanesi, şüphesiz ki arabalarımızdır. Arabalar, günlük hayatın vazgeçilmezleri olmuşlardır.... Adnan Menderes Havalimanı Rent A Car Adnan Menderes Havalimanı Rent A Car Şehirle ilk temas noktasında bulunan Havalimanı Rent A Car kiralık arabaları ise bu şekilde önemli bir görev üstlenmiş oluyor....